VOUCHER PODARUNKOWY

Chcesz sprawić piękny prezent bliskiej Ci osobie i pozwolić jej na rozwijanie swoich pasji?

to dobry wybór

Ty wiesz najlepiej
jak cenny jest jej uśmiech!

Szukasz prezentu, który rozświetli uśmiech Twojej bliskiej osoby? Nasz Voucher Prezentowy na Kursy Makijażu to propozycja, która pozwoli Jej odkryć nowy wymiar piękna i pewności siebie.

To więcej niż zwykły prezent – to możliwość nauki od prawdziwej pasjonatki i profesjonalistki. Daj bliskiej osobie wyjątkową okazję do rozwijania umiejętności wizażowych, zgłębiania tajemnic makijażu i tworzenia pięknych, wyrazistych stylizacji.

Nasze kursy oferują nie tylko naukę, ale także indywidualne podejście i wsparcie po zakończeniu szkolenia. Nasza doświadczona wizażystka przekaże nie tylko wiedzę, ale także inspirację i pewność siebie.

Kupując Voucher Podarunkowy, sprawiasz bliskiej osobie nie tylko prezent, ale także wyjątkową przygodę. To czas spędzony na poszerzaniu horyzontów, odkrywaniu własnych możliwości i dzieleniu się pasją z innymi entuzjastkami piękna.

Niech Twój prezent stanie się źródłem inspiracji i pięknych chwil. Zamów już dziś Voucher Prezentowy na Kursy Makijażu i podaruj bliskiej osobie prezent, który na długo zostanie w Jej sercu.

Doświadczona wizażystka

Dlaczego warto mi zaufać?

0
lat na rynku
Top 0
salon we Wrocławiu*
> 0
wykonanych makijaży

* na podstawie ilości i wysokości ocen zgromadzonych na Google

Chcesz mieć pewność?

Wybierz formę vouchera

W trakcie zakupu Vouchera daję Ci dwie możliwości do wyboru. 

1. Jedna z nich to voucher w formie papierowej, czyli pieknie zapakowana koperta z czerwoną kokardą, a w niej wypisany ręcznie voucher na dobrej jakości papierze.

2. Druga forma to voucher w formie elektronicznej – gwarantuje Ci to najszybszą realizację. Jeśli chcesz wziąć sprawy w swoje ręce to wydruk i jego forma pozostaje po Twojej stronie.

Zapłać bezpiecznie i szybko

Korzystam z jednych z najbezpieczniejszych i najwygodniejszych form do realizacji płatności, a więc STRIPE. Wybierz jedną z form płatności spośród płatności BLIK, Apple Pay, Przelewy24 lub z Klarn’y, która pozwala Ci zrealizować płatność z odroczonym terminem lub zapłacić na raty.

CENNIK

Wybierz jeden z wariantów

KURS MAKIJAŻU DLA SAMEJ SIEBIE
PREMIUM

KURS MAKIJAŻU DLA SAMEJ SIEBIE
BASIC

VOUCHER
NA DOWOLNĄ WARTOŚĆ
DO WYKORZYSTANIA

OPINIE

Co klientki sądzą na mój temat?

Karolina Rygiel Opinie Google

Na początku nie wiedziałam czy chcę pójść na kurs makijażu, ponieważ bałam się, że trafię na złego nauczyciela, jednak kiedy byłam już po kursie u Pani Eweliny, to byłam bardzo zadowolona. Poszerzyłam swoją wiedzę praktyczną oraz teoretyczną w temacie makijażu, która odrazu mi się przydała. Pani Ewelina wszystko jasno tłumaczy, jest otwarta na pytania i bardzo miła.

Szymon Skowroński Opinie Google

Współpracujemy z Eweliną na planach filmowych. Makijaże wykonane tip-top, efekt końcowy zawsze bardzo udany. Poza tym Ewelina stwarza bardzo dobrą, przyjazną atmosferę dla malowanych osób, które zwykle są w dużym stresie 🙂 Polecam, polecam, polecam.

Aga Czaplińska Opinie Google

Kurs makijażu otrzymałam w prezencie od męża. Był to naprawdę prezent trafiony w 10! Zacznę od tego, że 4 godziny kursu minęły mi w oka mgnieniu i na końcu było mi żal opuszczać Ewelinę i jej pracownię😊. Otrzymałam mnóstwo cennych wskazówek i rad dotyczących makijażu oraz pielęgnacji cery. Nadzwyczaj cenię sobie w ludziach profesjonalizm połączony z dobrą energią i Ewelina posiada obie te cechy. W gratisie Ewelina dodaje od siebie dużo uśmiechu i cierpliwości. Dlatego też z całego serca polecam kurs u Eweliny😍

Ewelina Olejnik Opinie Google

Kurs makijażu na własne potrzeby był prezentem bożonarodzeniowym trafionym w dziesiątkę. Byłam totalnym laikiem zarówno jeżeli chodzi o kosmetyki, jak i makijaż. Pani Ewelina w sposób przystępny i wyczerpujący przeprowadziła mnie przez zasady pielęgnacji, dobór kosmetyków, akcesoriow oraz technikę makijażu dziennego, który z łatwością mogę zamienić na makijaż wieczorowy. Co dla mnie najważniejsze - z kursu wyszlam z listą kosmetyków specjalnie do mnie dopasowana, również pod względem budżetowym. Z całego serca polecam usługi Pani Eweliny!