Kursy makijażu we Wrocławiu

Zapraszam na indywidualne lub grupowe kursy wizażu z certyfikatem.

Po pierwsze

Dlaczego warto uczyć się jak wykonać makijaż?

Indywidualna lekcja makijażu coraz bardziej cieszy się popularnością wśród kobiet. Co ciekawe, często uczestniczą w nich nie tylko osoby zawodowo związane ze sztuką makijażu. Coraz częściej na kurs wizażu zapisują się kobiety, które nie są makijażystkami, a po prostu chcą zwiększyć swoje umiejętności. Indywidualny kurs makijażu sprawi, że będziesz potrafiła przeprowadzić podstawową analizę kolorystyczną co pozwoli Ci dobrać idealny makijaż pod dany typ urody. Warto poszerzać swoją wiedzę i zainwestować w swoje lepsze samopoczucie.

Po drugie

Czy indywidualny kurs makijażu to dobry pomysł?

Większość kobiet nie potrafi wyobrazić sobie życia bez makijażu.  Wiele z nas maluje się codziennie. Niektóre kobiety poświęcają więcej uwagi na ich codzienny makijaż, inne mniej. Zatem czy warto iść na szkolenie z czegoś, co teoretycznie potrafimy? Oczywiście, że warto!

Indywidualna nauka makijażu to świetna okazja, żeby opanować podstawy makijażu lub udoskonalić swoje dotychczasowe umiejętności zarówno dla samej siebie jak i dla przyszłych klientek.

Na kursie makijażu nauczysz się przydatnych sztuczek makijażowych tj. zakrycie niedoskonałości oraz ujednolicenie skóry twarzy, zakrycie cieni pod oczami, wykonturowanie i nadanie kształtu twarzy, podkreślenie idealnych brwi i wiele innych sztuczek, które na co dzień stosują najlepsi wizażyści. Na kursie wizażu masz również okazję zapoznać się z sporą ilością kosmetyków, o różnych cenach, dzięki czemu nauczysz się dobierać odpowiednią pielęgnację oraz kosmetyki dla Twojej skóry. Jeśli masz ograniczony czas, możesz wybrać jednodniowy kurs makijażu na własne potrzeby lub szybki kurs zawodowy dla wizażystów na 1 modelce bądź 2 modelkach. Osoby, które chcą rozpocząć intensywny kurs makijażu od podstaw zachęcam do zapoznania się  pełną ofertą, w której do wyboru jest m.in kurs makijażu dwudniowy, w ktorym wykonujemy makijaż na 3 lub 4 modelkach. Dla większej ilości osób organizuję warsztaty grupowe makijażu. Kurs makijażu grupowy prowadzony jest maksymalnie do 20 osób na większych salach, w tym samym budynku, w którym znajduje się salon TheMakijaż. Każda kursantka, która odbyła kurs makijażu w moim studio otrzymuje certyfikat ukończenia kursu, materiały szkoleniowe oraz upominek od marki BeOrganized.

WAŻNE: Jeśli zaczynasz swoją przygodę z makijażem to polecam Ci kurs kilkudniowy, indywidualny, gdzie od podstaw ugruntujesz swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną. Na szkoleniu indywidualnym jestem w stanie przekazać Ci wszystkie moje uwagi na temat Twojej pracy oraz skorygować błędy, które warto zniwelować już na samym początku Twojej makijażowej drogi. Moja uwaga skupiona jest w pełni na Tobie, dzięki czemu realnie jesteśmy w stanie ocenić progres Twoich umiejętności oraz indywidualnie zweryfikować wiedzę na temat pielęgnacji i makijażu. Jeśli chcesz poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę, malować więcej klientek, to kurs kilkudniowy jest właśnie dla Ciebie!

Po trzecie

Lekcja makijażu - dla kogo?

Prowadzone przeze mnie kursy makijażu przeznaczone są  profesjonalistów oraz przyszłych kosmetyczek, które chcą udoskonalić swoją technikę makijażu jak i dla kobiet, które interesują się make up’em i chcą nauczyć się makijażu na własne potrzeby. Jeśli chcesz pogłębić wiedzę różnych technik makijażu lub po prostu lubisz się malować to kurs wizażu jest świetnym wyborem. Kurs makijażu dla wizażystów połączony jest również z makijażem i stylizacją modelki. Na kursie nauczysz się prawidłowo ustawiać światło i robić profesjonalne zdjęcia makijaży, które są wizytówką Twojej firmy. 

Nauka makijażu prowadzona jest w trybie indywidualnym jak i grupowym, istnieje również możliwość konsultacji online lub wykupienia kursu makijażu w formie online. Zapraszam Cię do zapoznania się ze szczegółową ofertą kursów.