KURSY MAKIJAŻU
WE WROCŁAWIU

Zapraszam na indywidualne lub grupowe kursy wizażu z certyfikatem.

Po pierwsze

Dlaczego warto uczyć się makijażu?

Indywidualna lekcja makijażu coraz bardziej cieszy się popularnością wśród kobiet. Co ciekawe, często uczestniczą w nich nie tylko osoby zawodowo związane ze sztuką makijażu. Coraz częściej na kurs wizażu zapisują się kobiety, które nie są makijażystkami, a po prostu chcą zwiększyć swoje umiejętności.

Po drugie

Czy indywidualny kurs makijażu to dobry pomysł?

Większość kobiet nie potrafi wyobrazić sobie życia bez makijażu.  Wiele z nas maluje się codziennie. Niektóre kobiety poświęcają więcej uwagi na ich codzienny makijaż, inne mniej. Zatem czy warto iść na szkolenie z czegoś, co teoretycznie potrafimy? Oczywiście, że warto!

Indywidualna nauka makijażu to świetna okazja, żeby opanować podstawy makijażu lub udoskonalić swoje dotychczasowe umiejętności zarówno dla samej siebie jak i dla przyszłych klientek.

Na kursie makijażu basic nauczysz się przydatnych sztuczek makijażowych tj. zakrycie niedoskonałości oraz ujednolicenie skóry twarzy, zakrycie cieni pod oczami, wykonturowanie i nadanie kształtu twarzy, podkreślenie idealnych brwi i wiele innych sztuczek, które na co dzień stosują najlepsi wizażyści. Na kursie wizażu masz również okazję zapoznać się z sporą ilością kosmetyków, o różnych cenach, dzięki czemu nauczysz się dobierać odpowiednią pielęgnację oraz kosmetyki dla Twojej skóry. Jeśli masz ograniczony czas, możesz wybrać jednodniowy kurs makijażu na własne potrzeby lub szybki kurs zawodowy dla wizażystów na 1 modelce bądź 2 modelkach. Osoby, które chcą rozpocząć intensywny kurs makijażu od podstaw zachęcam do zapoznania się  pełną ofertą, w której do wyboru jest m.in kurs dwudniowy, w którym wykonujemy makijaż na 3 lub 4 modelkach. Dla większej ilości osób organizuję warsztaty grupowe makijażu. Każda kursantka, która odbyła kurs makijażu w moim studio otrzymuje certyfikat.

Po trzecie

Lekcja makijażu - dla kogo?

Prowadzone przeze mnie kursy makijażu i warsztaty dla wizażystów przeznaczone są dla profesjonalistów oraz przyszłych kosmetyczek, które chcą udoskonalić swoją technikę makijażu jak i dla kobiet, które interesują się make up’em i chcą nauczyć się makijażu na własne potrzeby. Jeśli chcesz pogłębić wiedzę różnych technik makijażu lub po prostu lubisz się malować to kurs wizażu jest świetnym wyborem. 

Nauka makijażu prowadzona jest w trybie indywidualnym jak i grupowym, istnieje również możliwość wykupienia kursu w formie online.