Twoja wizażystka z Wrocławia

Poznajmy się lepiej!

Wizaż Wrocław - Makijaż

O mnie

ZAPRASZAM CIĘ DO MOJEGO ŚWIATA KOLORÓW

Jestem makijażystką z Wrocławia. Wizaż dla mnie to nie tylko zawód, ale przede wszystkim ogromna pasja, która daje mi wiele satysfakcji. Tworzę profesjonalne makijaże, które pomagają kobietom podkreślać naturalne piękno oraz wzmacniają ich wiarę w siebie i poczucie atrakcyjności. Regularnie rozwijam swoje umiejętności, aby móc stworzyć dla Ciebie jak najlepszy makijaż. Współpracuję z klientkami przy makijażach ślubnych i okolicznościowych.  Stawiam na profesjonalizm i indywidualne podejście do klientek o czym świadczą pozytywne opinie.

Na co dzień szkolę również wizażystów, którzy zaczynają swoją przygodę z make up’em bądź chcą udoskonalić swoje dotychczasowe umiejętności. 

Współpracuję z firmą ATM jako charakteryzatorka przy  serialach tj. “Sprawiedliwi Wydział Kryminalny”, “Policjantki i Policjanci” oraz przy sesjach fotograficznych, reklamach, teledyskach, filmach wizerunkowych. Jestem założycielką marki BeOrganized, która jako pierwsza w Polsce wprowadziła organizery uniwersalne na kosmetyki.

MÓJ ZAKRES USŁUG

OPINIE

Co klienci sądzą na mój temat?

Karolina Rygiel Opinie Google

Na początku nie wiedziałam czy chcę pójść na kurs makijażu, ponieważ bałam się, że trafię na złego nauczyciela, jednak kiedy byłam już po kursie u Pani Eweliny, to byłam bardzo zadowolona. Poszerzyłam swoją wiedzę praktyczną oraz teoretyczną w temacie makijażu, która odrazu mi się przydała. Pani Ewelina wszystko jasno tłumaczy, jest otwarta na pytania i bardzo miła.

Szymon Skowroński Opinie Google

Współpracujemy z Eweliną na planach filmowych. Makijaże wykonane tip-top, efekt końcowy zawsze bardzo udany. Poza tym Ewelina stwarza bardzo dobrą, przyjazną atmosferę dla malowanych osób, które zwykle są w dużym stresie 🙂 Polecam, polecam, polecam.

Aga Czaplińska Opinie Google

Kurs makijażu otrzymałam w prezencie od męża. Był to naprawdę prezent trafiony w 10! Zacznę od tego, że 4 godziny kursu minęły mi w oka mgnieniu i na końcu było mi żal opuszczać Ewelinę i jej pracownię😊. Otrzymałam mnóstwo cennych wskazówek i rad dotyczących makijażu oraz pielęgnacji cery. Nadzwyczaj cenię sobie w ludziach profesjonalizm połączony z dobrą energią i Ewelina posiada obie te cechy. W gratisie Ewelina dodaje od siebie dużo uśmiechu i cierpliwości. Dlatego też z całego serca polecam kurs u Eweliny😍

Ewelina Olejnik Opinie Google

Kurs makijażu na własne potrzeby był prezentem bożonarodzeniowym trafionym w dziesiątkę. Byłam totalnym laikiem zarówno jeżeli chodzi o kosmetyki, jak i makijaż. Pani Ewelina w sposób przystępny i wyczerpujący przeprowadziła mnie przez zasady pielęgnacji, dobór kosmetyków, akcesoriow oraz technikę makijażu dziennego, który z łatwością mogę zamienić na makijaż wieczorowy. Co dla mnie najważniejsze - z kursu wyszlam z listą kosmetyków specjalnie do mnie dopasowana, również pod względem budżetowym. Z całego serca polecam usługi Pani Eweliny!