Twoja wizażystka z Wrocławia

Poznajmy się lepiej!

Wizaż Wrocław - Makijaż

O mnie

ZAPRASZAM CIĘ DO MOJEGO ŚWIATA KOLORÓW

Jestem makijażystką z Wrocławia. Wizaż dla mnie to nie tylko zawód, ale przede wszystkim ogromna pasja, która daje mi wiele satysfakcji. Tworzę profesjonalne makijaże, które pomagają kobietom podkreślać naturalne piękno oraz wzmacniają ich wiarę w siebie i poczucie atrakcyjności. Regularnie rozwijam swoje umiejętności, aby móc stworzyć dla Ciebie jak najlepszy makijaż. Współpracuję z klientkami przy makijażach ślubnych i okolicznościowych.  Stawiam na profesjonalizm i indywidualne podejście do klientek o czym świadczą pozytywne opinie.

Na co dzień szkolę również wizażystów, którzy zaczynają swoją przygodę z make up’em bądź chcą udoskonalić swoje dotychczasowe umiejętności. 

Współpracuję z firmą ATM jako charakteryzatorka przy  serialach tj. “Sprawiedliwi Wydział Kryminalny”, “Policjantki i Policjanci” oraz przy sesjach fotograficznych, reklamach, teledyskach, filmach wizerunkowych. Jestem założycielką marki BeOrganized, która jako pierwsza w Polsce wprowadziła organizery uniwersalne na kosmetyki.

MÓJ ZAKRES USŁUG

Zadowoleni klienci

OPINIE