KURS MAKIJAŻU
DLA PROFESJONALISTÓW

Dowiedz się więcej na temat prowadzonych przeze mnie kursów wizażu dla profesjonalistek we Wrocławiu.

Poznaj techniki profesjonalnego wizażu

Pracujesz już jako wizażystka lub chcesz rozpocząć pracę w tym zawodzie? Chcesz poszerzyć zakres swoich umiejętności? Zależy Ci na tym aby mieć więcej klientek? A może po prostu chcesz uzupełnić swoje doświadczenie w trakcie kursu z inną wizażystką?

Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco to proponuję Ci kurs skierowany dla wizażystek z certyfikatem. Przez wiele lat dopracowywałam program kursu tak aby spełnić Twoje wymagania. Zapoznaj się ze szczegółami!

Zaawansowane techniki makijażu

Poznasz techniki makijażu całkowicie od podstaw lub skupimy się na tych, które szczególnie chcesz podszkolić. Kurs jest dopasowany do Twoich umiejętności.

Prawidłowy dobór makijażu zgodny z trendami

Przedstawię Ci jak dobierać makijaż, który nie tylko jest zgodny z trendami i oczekiwaniami klientek, ale odpowiedni dla konkretnych typów cery, kolorów skóry lub niedoskonałości.

Perfekcyjna współpraca z klientką

Nauczę Cię jak przeprowadzać wywiad z klientką aby dojść do finalnego planu na makijaż i jego realizacji aby zagwarantować satysfakcję każdej z nich.

Program kursu jest zawsze dopasowany do Twoich umiejętności.

wydobądź swoje piękno

Zobacz makijaże wykonywane w trakcie kursów

Już po jednym kursie będziesz gotowa aby samodzielnie wykonać makijaże takie jak poniżej.

Program kursu

Podczas wszystkich szkoleń przygotowujących do zawodu wizażysty, kładę duży nacisk na makijaże użytkowe, czyli takie, które oczekują od nas klientki

Każdy kurs wizażu dla profesjonalistów zaczynamy od części teoretycznej, która dopasowana jest do wiedzy i doświadczenia kursantki. Następnie wykonujemy makijaże wybrane przez kursantkę, do wyboru:

 • makijaż make up nomakeup, makijaż na skórze problematycznej z niedoskonałościami, makijaż glow (Kim Karadashian),
 • makijaż ślubny,
 • makijaż wieczorowy ( smokey eye, praca z pigmentami, cat crease),
 • makijaż w matach,
 • makijaż francuski z idealną kreską,
 • makijaż kobiety dojrzałej,
 • makijaż fotograficzny.

Program kursu

Dowiesz się jak:
 1. Przeprowadzić wywiad z klientką,
 2. Jak przygotować skórę przed makijażem,
 3. Dobrać makijaż do danego typu urody,
 4. Zastosować technikę “idealnej skóry”, podczas której w sposób naturalny zatuszujesz niedoskonałości oraz nauczysz się konturowania i rozświetlania twarzy,
 5. Wymodelować oko za pomocą cieni i pigmentów.

A ponadto...

Dodatkowo opanujesz:
 1. Makijaż brwi (zapoznam Cię z różnymi technikami, w zależności od urody klientek),
 2. Idealną kreskę,
 3. Klejenie kępek rzęs,
 4. Idealny kontur ust,
 5. Makijaż ciała – rozświetlenie,
 6. Metody utrwalania makijażu,
 7. Odpowiednie ustawienie światła oraz modelki do zdjęć,
 8. Aspekty biznesowe prowadzenia działalności.
 9. Organizację stanowiska pracy.
 
Dzielę się swoim doświadczeniem związanym z pracą wizażysty na planie serialu, reklamy, filmów, teledyskach oraz sesji zdjęciowych.

Oprócz kursu

Gwarantuję Ci

Szkoła Wizażu Wrocław

Kosmetyki

makijaz_okazjonalny_15

Modelki*

certyfikat_themakijaz

Certyfikat

makijaz_okazjonalny_3

Zdjęcie do portfolio

materialy_szkoleniowe

Materiały szkoleniowe

gab_5

Poczęstunek

Oferta

PAKIETY CENOWE

Kurs makijażu
od podstaw

oszczędzasz do 500zł
4.700 zł

Kurs makijażu
Intensive PRO

oszczędzasz do 300 zł

3.600 zł

Kurs makijażu
PRO+

oszczędzasz 100 zł

2.500 zł

Kurs makijażu
PRO

1.300 zł

Do każdego kursu należy doliczyć koszt pozowania każdej modelki 100zł, płatne w dniu kursu.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każda klientka to inne potrzeby, dlatego dobieram program szkolenia w taki sposób, abyś otrzymała dokładnie taką dawkę wiedzy, która pomoże Ci na co dzień wykonać makijaż odpowiednio dobrany do Twojego typu urody oraz stylu życia.

SPERSONALIZOWANA LISTA ZAKUPÓW

Przygotuję dla Ciebie indywidualną listę kosmetyków, uwzględniającą Twoje potrzeby oraz określony przez Ciebie budżet.

WSPARCIE POWARSZTATOWE

Na kursie dowiadujesz się bardzo dużo nowych dla Ciebie rzeczy, dlatego w razie wątpliwości oraz potrzeby możesz się ze mną zawszę skontaktować poprzez e-mail, media społecznościowe lub telefonicznie.

ODPOWIEDZI NA WAŻNE PYTANIA

FAQ

Wszystkie kursy na własny użytek prowadzę w swoim studio makijażu we Wrocławiu.

Materiały szkoleniowe wysyłam do 7dni na email podany przez kursanta. 

Dostępne terminy na kursy makijażu dostępne są po przejściu do strony rezerwacji (przycisk na górze strony). Niestety ze względu na liczne realizacje pakietów ślubnych i makijaży okazjonalnych, nie wykonuję zwykle kursów w weekendy.

Gwarancją terminu jest zadatek w wysokości 50% wartości usługi. Zadatek jest bezzwrotny w przypadku odwołania usługi w czasie krótszym niż 3 dni robocze od terminu rezerwacji niezależnie od powodu. Zakupiony voucher na kurs makijażu niestety przepada w przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 3 dni robocze od terminu rezerwacji.

Skorzystaj z zakładku na górze strony „Rezerwacja” pozwoli Ci to przejść do kalendarza, a w nim znajdziesz wolne terminy na wybrany rodzaj usługi.

Szkoląc się korzystasz ze wszystkich profesjonalnych pomocy, z których korzystam w trakcie wykonywania wizażu. 

Skontaktuj się ze mną, a w zależności od tego jakie masz potrzeby, postaram się znaleźć odpowiednią dla Ciebie propozycję.

Nie przedłużam realizacji voucherów, dlatego bardzo proszę o umówienie się na usługę przed upływem ważności vouchera.

Istnieje możliwość dokupienia kolejnej godziny, w cenie 150zł/1h

OPINIE

Poznaj opinie innych

Karolina Rygiel Opinie Google

Na początku nie wiedziałam czy chcę pójść na kurs makijażu, ponieważ bałam się, że trafię na złego nauczyciela, jednak kiedy byłam już po kursie u Pani Eweliny, to byłam bardzo zadowolona. Poszerzyłam swoją wiedzę praktyczną oraz teoretyczną w temacie makijażu, która odrazu mi się przydała. Pani Ewelina wszystko jasno tłumaczy, jest otwarta na pytania i bardzo miła.

Szymon Skowroński Opinie Google

Współpracujemy z Eweliną na planach filmowych. Makijaże wykonane tip-top, efekt końcowy zawsze bardzo udany. Poza tym Ewelina stwarza bardzo dobrą, przyjazną atmosferę dla malowanych osób, które zwykle są w dużym stresie 🙂 Polecam, polecam, polecam.

Aga Czaplińska Opinie Google

Kurs makijażu otrzymałam w prezencie od męża. Był to naprawdę prezent trafiony w 10! Zacznę od tego, że 4 godziny kursu minęły mi w oka mgnieniu i na końcu było mi żal opuszczać Ewelinę i jej pracownię😊. Otrzymałam mnóstwo cennych wskazówek i rad dotyczących makijażu oraz pielęgnacji cery. Nadzwyczaj cenię sobie w ludziach profesjonalizm połączony z dobrą energią i Ewelina posiada obie te cechy. W gratisie Ewelina dodaje od siebie dużo uśmiechu i cierpliwości. Dlatego też z całego serca polecam kurs u Eweliny😍

Ewelina Olejnik Opinie Google

Kurs makijażu na własne potrzeby był prezentem bożonarodzeniowym trafionym w dziesiątkę. Byłam totalnym laikiem zarówno jeżeli chodzi o kosmetyki, jak i makijaż. Pani Ewelina w sposób przystępny i wyczerpujący przeprowadziła mnie przez zasady pielęgnacji, dobór kosmetyków, akcesoriow oraz technikę makijażu dziennego, który z łatwością mogę zamienić na makijaż wieczorowy. Co dla mnie najważniejsze - z kursu wyszlam z listą kosmetyków specjalnie do mnie dopasowana, również pod względem budżetowym. Z całego serca polecam usługi Pani Eweliny!