KURS MAKIJAŻU
NA WŁASNE POTRZEBY

Chcesz czuć się pewnie w wykonanym samodzielnie makijażu? Proponuję Ci indywidualny kurs dla samej siebie od podstaw.

Naucz się wykonywać perfekcyjny makijaż

Brak czasu? Czujesz, że nie masz odpowiedniej wiedzy na temat kosmetyków? A może po prostu chcesz zrobić coś dla siebie? 

Mogę Ci w tym pomóc. Przygotowałam kurs makijażu krok po kroku dla każdej kobiety, której zależy na tym aby samodzielnie wykonać perfekcyjny makijaż dzienny i wyjątkowy makijaż wieczorowy.

Kluczowe techniki makijażu

Nauczę Cię najważniejszych technik, które są filarem dobrego makijażu.

Odpowiedni dobór kosmetyków

Wytłumaczę Ci w jaki sposób dobrać kosmetyki do Twojej urody, jednocześnie proponując odpowiednie warianty dla Ciebie zarówno te drogeryjne jak i marek luksusowych - wybór należy do Ciebie.

Relaks i pewność siebie

Niezależnie czy umiesz wykonywać makijaż czy są to Twoje pierwsze kroki, w trakcie kursu dbam o to aby był to dla Ciebie relaks, ale mogę Cię zapewnić, że po kursie nabierzesz pewności siebie i będziesz czuć się piękna w każdej chwili.

Program kursu jest zawsze dopasowany do Twoich umiejętności.

wydobądź swoje piękno

Szybkie efekty zaraz po kursie

Już po jednym kursie będziesz gotowa aby samodzielnie wykonać makijaże takie jak poniżej.

Zanim podejmiesz decyzję

Jak został przygotowany kurs?

Co przede wszystkim doceniły klientki?

Przeznacz 3 godziny i wykorzystuj wiedzę każdego dnia!

wybierz kurs dla siebie

Warianty kursów

Kurs makijażu dla samej siebie
PREMIUM

CZAS 1 LEKCJI: do 5 godzin
CENA: 900zł

Kurs makijażu dla samej siebie
BASIC

CZAS 1 LEKCJI: 3 godziny
CENA: 750zł

Skorzystaj z wygodnego sposobu rezerwacji terminu i płatności poprzez przycisk „Zarezerwuj termin”.

Oprócz kursu

GWARANTUJĘ CI

Szkoła Wizażu Wrocław
Kosmetyki

Korzystamy z kosmetyków, które stosuję w trakcie pracy.

materialy_szkoleniowe

Materiały szkoleniowe

Będziesz z nich korzystać w trakcie kursu jak i po.

certyfikat_themakijaz

Certyfikat

Dokument w formie elektronicznej po kursie.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każda klientka to inne potrzeby, dlatego dobieram program szkolenia w taki sposób, abyś otrzymała dokładnie taką dawkę wiedzy, która pomoże Ci na co dzień wykonać makijaż odpowiednio dobrany do Twojego typu urody oraz stylu życia.

SPERSONALIZOWANA LISTA ZAKUPÓW

Przygotuję dla Ciebie indywidualną listę kosmetyków, uwzględniającą Twoje potrzeby oraz określony przez Ciebie budżet.

WSPARCIE POWARSZTATOWE

Na kursie dowiadujesz się bardzo dużo nowych dla Ciebie rzeczy, dlatego w razie wątpliwości oraz potrzeby możesz się ze mną zawszę skontaktować poprzez e-mail, media społecznościowe lub telefonicznie.

OPINIE

Poznaj opinie innych

Karolina Rygiel Opinie Google

Na początku nie wiedziałam czy chcę pójść na kurs makijażu, ponieważ bałam się, że trafię na złego nauczyciela, jednak kiedy byłam już po kursie u Pani Eweliny, to byłam bardzo zadowolona. Poszerzyłam swoją wiedzę praktyczną oraz teoretyczną w temacie makijażu, która odrazu mi się przydała. Pani Ewelina wszystko jasno tłumaczy, jest otwarta na pytania i bardzo miła.

Szymon Skowroński Opinie Google

Współpracujemy z Eweliną na planach filmowych. Makijaże wykonane tip-top, efekt końcowy zawsze bardzo udany. Poza tym Ewelina stwarza bardzo dobrą, przyjazną atmosferę dla malowanych osób, które zwykle są w dużym stresie 🙂 Polecam, polecam, polecam.

Aga Czaplińska Opinie Google

Kurs makijażu otrzymałam w prezencie od męża. Był to naprawdę prezent trafiony w 10! Zacznę od tego, że 4 godziny kursu minęły mi w oka mgnieniu i na końcu było mi żal opuszczać Ewelinę i jej pracownię😊. Otrzymałam mnóstwo cennych wskazówek i rad dotyczących makijażu oraz pielęgnacji cery. Nadzwyczaj cenię sobie w ludziach profesjonalizm połączony z dobrą energią i Ewelina posiada obie te cechy. W gratisie Ewelina dodaje od siebie dużo uśmiechu i cierpliwości. Dlatego też z całego serca polecam kurs u Eweliny😍

Ewelina Olejnik Opinie Google

Kurs makijażu na własne potrzeby był prezentem bożonarodzeniowym trafionym w dziesiątkę. Byłam totalnym laikiem zarówno jeżeli chodzi o kosmetyki, jak i makijaż. Pani Ewelina w sposób przystępny i wyczerpujący przeprowadziła mnie przez zasady pielęgnacji, dobór kosmetyków, akcesoriow oraz technikę makijażu dziennego, który z łatwością mogę zamienić na makijaż wieczorowy. Co dla mnie najważniejsze - z kursu wyszlam z listą kosmetyków specjalnie do mnie dopasowana, również pod względem budżetowym. Z całego serca polecam usługi Pani Eweliny!

ODPOWIEDZI NA WAŻNE PYTANIA

FAQ

Wszystkie kursy na własny użytek prowadzę w swoim studio makijażu we Wrocławiu.

Materiały szkoleniowe wysyłam do 7dni na email podany przez kursanta. 

Dostępne terminy na kursy makijażu dostępne są po przejściu do strony rezerwacji (przycisk na górze strony). Niestety ze względu na liczne realizacje pakietów ślubnych i makijaży okazjonalnych, nie wykonuję zwykle kursów w weekendy.

Gwarancją terminu jest zadatek w wysokości 50% wartości usługi. Zadatek jest bezzwrotny w przypadku odwołania usługi w czasie krótszym niż 3 dni robocze od terminu rezerwacji niezależnie od powodu. Zakupiony voucher na kurs makijażu niestety przepada w przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 3 dni robocze od terminu rezerwacji.

Skorzystaj z zakładku na górze strony „Rezerwacja” pozwoli Ci to przejść do kalendarza, a w nim znajdziesz wolne terminy na wybrany rodzaj usługi.

Szkoląc się korzystasz ze wszystkich profesjonalnych pomocy, z których korzystam w trakcie wykonywania wizażu. 

Skontaktuj się ze mną, a w zależności od tego jakie masz potrzeby, postaram się znaleźć odpowiednią dla Ciebie propozycję.

Nie przedłużam realizacji voucherów, dlatego bardzo proszę o umówienie się na usługę przed upływem ważności vouchera.

Istnieje możliwość dokupienia kolejnej godziny, w cenie 150zł/1h