BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Twój osobisty kurs makijażu online z certyfikatem.

Bez wychodzenia z domu

Twój osobisty kurs makijażu online

Chcesz nauczyć się malować? Dowiedzieć się jakich kosmetyków używają profesjonalni wizażyści? Poszerzyć swoją wiedzę z zakresu makijażu i pielęgnacji oraz poznać techniki makijażu, które pozwolą Ci wykonywać piękne i trwałe makijaże? A może jesteś profesjonalistą i chcesz mieć więcej klientów na makijaż? Chcesz udoskonalić swoje umiejętności nie wychodząc z domu bądź po prostu porozmawiać na nurtujące Cię zagadnienia dotyczące makijażu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi twierdząco to kurs makijażu online jest właśnie dla Ciebie! 

Nic prostszego

Omówimy szczegóły

Kurs indywidualny makijażu online jest świetną alternatywą dla osób, które pracują za granicą lub mieszkają w innym mieście, mają utrudniony dojazd bądź ich codziennie obowiązki uniemożliwiają im odbycie kursu stacjonarnie. Kurs online jest wybawieniem w takiej sytuacji, ponieważ nie tracimy czasu na transport, przemieszczanie się – włączamy laptopa z każdego miejsca na ziemi i klikamy “rozpocznij kurs.”

Kurs makijażu na własne potrzeby oraz konsultacje online odbywają się na skype/zoomie, natomiast kurs online dla profesjonalistów na platformie e-learningowej. Przed kursem wystarczy, że poinformujesz mnie jaka tematyka oraz rodzaj kursu Cię interesuje. 

Teraz możesz doskonalić swoje umiejętności z domu!

Oferta

WARIANTY CENOWE

Konsultacje wizażowe

99zł / 1h

Kurs podstawowy

259zł / 2h