Makijaż ślubny

Wybierz makijaż w studio we Wrocławiu lub z dojazdem w dowolne miejsce. 

Z tej okazji badz

WYJĄTKOWO PIĘKNA

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Pragniemy wtedy wyglądać szczególnie pięknie i wyjątkowo nie tylko dla samej siebie, ale również dla naszego przyszłego męża. Makijaż ślubny jest jednym z ważniejszych elementów stylizacji Panny Młodej, powinien on podkreślać urodę oraz być dobrze dopasowany do całego wizerunku. Profesjonalny wizaż sprawi, że poczujesz się piękna i wyjątkowa. Ważne, aby makijaż był nie tylko olśniewający, ale również trwały, przed Panną młodą cały dzień i całą noc wrażeń. Makijaż wykonuję profesjonalnymi, selektywnymi kosmetykami dzięki czemu mam pewność, że makijaż Panny Młodej przetrwa całą noc weselną.

MAKE UP ŚLUBNY

Zanim nadejdzie dzień makijażu ślubnego, konieczne jest odpowiednie przygotowanie. Makijaż próbny poprzedzający make up ślubny jest bardzo ważny, mamy wtedy czas na rozmowę, dobór kosmetyków, dobór makijażu, ustalamy wspólnie kolorystykę i najważniejsze sprawdzamy trwałość makijażu oraz czy Panna Młoda nie jest uczulona na żaden z użytych kosmetyków. Nie chcemy przecież, żeby w tak ważnym dniu przeszkodziła nam alergia, dlatego nie podejmuję się wykonania makijażu ślubnego bez wcześniejszego makijażu próbnego.

Doświadczona wizażystka

Pracuję na markowych produktach

Oferta

PAKIETY CENOWE

Pakiet ślubny LUXURY

NAPISZ DO MNIE PO DOKŁADNĄ OFERTĘ.

  1. Koszt dojazdu liczony jest od mojego gabinetu, ul. Sudecka 96 Wrocław – 2,5zł/km liczone w dwie strony (ilość km * 2,5zł *2).
  2. Dojadę w każde miejsce, jeśli Twój ślub jest oddalony ponad 100km/1,5h od Wrocławia usługę wyceniam indywidualnie.
  3. Podstawą rezerwacji terminu jest podpisanie umowy i wpłata zadatku w wys.30% kwoty.
  4. W dniu makijażu próbnego pobieram kwotę 300zł, resztę po wykonanej usłudze. 
  5.  Decydując się na pakiet, masz pewność, że cały dzień poświęcam TYLKO NA TWOJE PRZYGOTOWANIA.
  6. Mój przyjazd oraz godziny makijaży ustalamy indywidualnie w zależności od godziny ślubu. Warto poinformować rodzinę o możliwości skorzystania z usług wizażystki na miejscu (mama, teściowa, babcia, koleżanki itp.)

Makijaż próbny

350zł / 2h

Makijaż ślubny

350zł / 1,5h

COVID A ZADATEK

Zwrot zadatku obowiązuje tylko w przypadku obostrzeń zakazu usług kosmetycznych (PKD 96.02.Z) lub całkowitego lockdownu. Zmniejszenie ilości osób na ślubie, zmiana terminu ślubu lub zakaz imprez tanecznych nie jest podstawą do zwrotu zadatku.

Podstawą rezerwacji terminu indywidualnego makijażu ślubnego jest wpłata zadatku w wysokości 50% kwoty. Termin wpłaty zadatku to 2 dni robocze, brak zadatku skutkuje zwolnieniem terminu.

Zapisy na pakiety ślubne obowiązują od 17.10, zapisy na makijaże ślubne klientów indywidualnych od 30.01

 

 

Przed wykonaną usługą proszę o zapoznanie się z zaleceniami pielęgnacyjnymi przed makijażem oraz przeciwwskazaniami do wykonania makijażu.

OPINIE

Co klienci sądzą na mój temat?

Karolina Rygiel Opinie Google

Na początku nie wiedziałam czy chcę pójść na kurs makijażu, ponieważ bałam się, że trafię na złego nauczyciela, jednak kiedy byłam już po kursie u Pani Eweliny, to byłam bardzo zadowolona. Poszerzyłam swoją wiedzę praktyczną oraz teoretyczną w temacie makijażu, która odrazu mi się przydała. Pani Ewelina wszystko jasno tłumaczy, jest otwarta na pytania i bardzo miła.

Szymon Skowroński Opinie Google

Współpracujemy z Eweliną na planach filmowych. Makijaże wykonane tip-top, efekt końcowy zawsze bardzo udany. Poza tym Ewelina stwarza bardzo dobrą, przyjazną atmosferę dla malowanych osób, które zwykle są w dużym stresie 🙂 Polecam, polecam, polecam.

Aga Czaplińska Opinie Google

Kurs makijażu otrzymałam w prezencie od męża. Był to naprawdę prezent trafiony w 10! Zacznę od tego, że 4 godziny kursu minęły mi w oka mgnieniu i na końcu było mi żal opuszczać Ewelinę i jej pracownię😊. Otrzymałam mnóstwo cennych wskazówek i rad dotyczących makijażu oraz pielęgnacji cery. Nadzwyczaj cenię sobie w ludziach profesjonalizm połączony z dobrą energią i Ewelina posiada obie te cechy. W gratisie Ewelina dodaje od siebie dużo uśmiechu i cierpliwości. Dlatego też z całego serca polecam kurs u Eweliny😍

Ewelina Olejnik Opinie Google

Kurs makijażu na własne potrzeby był prezentem bożonarodzeniowym trafionym w dziesiątkę. Byłam totalnym laikiem zarówno jeżeli chodzi o kosmetyki, jak i makijaż. Pani Ewelina w sposób przystępny i wyczerpujący przeprowadziła mnie przez zasady pielęgnacji, dobór kosmetyków, akcesoriow oraz technikę makijażu dziennego, który z łatwością mogę zamienić na makijaż wieczorowy. Co dla mnie najważniejsze - z kursu wyszlam z listą kosmetyków specjalnie do mnie dopasowana, również pod względem budżetowym. Z całego serca polecam usługi Pani Eweliny!