SZKOŁA MAKIJAŻU
WE WROCŁAWIU

Rób to co kochasz, a już nigdy nie będziesz musiała pracować.

Miejsce spotkania

Zarażę Cię pasją do makijażu

Szkoła makijażu została stworzona z miłości i pasji do makijażu. Prowadzę kursy makijażu dla profesjonalistów oraz kursy na własne potrzeby regularnie od 3 lat. Wyszkoliłam kilkadziesiąt uzdolnionych i zadowolonych kobiet, o czym świadczą m.in opinie na moich mediach społecznościowych. Z moimi kursantkami mam stały kontakt i obserwuję na bieżąco ich postępy. Chętnie pomagam i udzielam rad.  

Uwielbiam szkolić kobiety, zarówno te, które chcą nauczyć się makijażu na własne potrzeby jak i wizażystów, którzy chcą poznać nowe techniki makijażu i doskonalić swoje umiejętności. Zajęcia prowadzę z dużym zaangażowaniem, w przyjaznej i swobodnej atmosferze. Do każdej kursantki podchodzę indywidualnie, biorąc pod uwagę jej umiejętności i możliwości. Chętnie dzielę się Zapewniam moim kursantkom pracę na szerokiej gamie prestiżowych i profesjonalnych produktach tj. : Dior, Lancome, Clare Blanc, Nars, Charlotte Tilbury,  Huda Beauty, Benefit, Bobbi Brown, Tom Ford, Too Faced, Helena Rubinstein, Marc Jacobs, Anastasia Beverly Hills, Smashbox, Mac, Kryolan, Zoeva, Sephora, Glam Shop, Inglot, Chanel  itd. Dodatkowo pokazuję tańsze zamienniki znanych, dobrych marek kosmetycznych. Zapewniam modelki po wcześniejszym ustaleniu typu makijażu na jaki decyduje się kursantka np. cera trądzikowa, cera dojrzała, cat eye, makijaż glow, makijaż Kim Karadashian, spotlight, red lips itp. Dzielę się swoim doświadczeniem jako główna charakteryzatorka na planach oraz informacjami dotyczącymi dofinansowań do otworzenia działalności gospodarczej. 

Szkoła Wizażu Wrocław

Masz moje wsparcie

ZOSTAŃ PROFESJONALNĄ WIZAŻYSTKĄ

Jeśli chcesz nauczyć się makijażu od podstaw lub działać prężnie w świecie wizażu wymaga to nie lada wysiłku. Wszystko zależy od Twojego nastawienia i pracy, którą włożysz w często wielogodzinne praktyki makijażu. W mojej akademii makijażu nauczysz się profesjonalnej pracy z klientem, pokażę Ci jak radzić sobie z sytuacjami stresowymi, które niestety bardzo często mają miejsce w naszej branży. Przygotuję Cię teoretycznie i praktycznie od podstaw do pracy w zawodzie wizażysty. Kursem, który w moim odczuciu najlepiej Cię przygotuje jest kurs indywidualny makijażu pro master, w którym masz aż 25h praktyki makijażu na modelkach. Jest to ilość godzin, która pozwoli Ci samodzielnie, bez obaw malować Twoje klientki. W naszej branży zdjęcia są wizytówką naszych usług, dlatego na zajęciach stawiam duży nacisk na zdjęcia makijaży. Pokażę Ci jak ustawiać światła oraz jakich lamp używać, aby Twoje zdjęcia oddawały Twój rzeczywisty makijaż. Na kursie makijażu wykonujemy wspólnie makijaż krok po kroku. Każdy element makijażu dokładnie omawiam, tak aby kursantka mogła spokojnie zapisać sobie najważniejsze notatki dotyczące danego typu makijażu. Program kursu dostosowany jest do umiejętności i doświadczenia kursantki. Na zajęciach zapewniam kosmetyki, pędzle oraz modelki. Podczas kursu jest zaplanowana przerwa w postaci napojów oraz słodkiego poczęstunku. Osoby, które decydują się na kurs 2 modelek w 1 dniu, mają zapewniony lunch w restauracji Aula, która znajduje się w tym samym budynku.

Wrocławska szkoła wizażu TheMakijaż organizuje warsztaty grupowe, w grupach od dwóch do maksymalnie dwudziestu osób. Kurs grupowy odbywa się na zasadzie pokazu makijażu, a następnie pracy kursantek na modelkach. W przypadku kursów grupowych-praktycznych, każda kursantka maluje na własnych kosmetykach.

Każdy kurs zakończony jest imiennym certyfikatem. Po kursie udostępniam materiały szkoleniowe oraz umowy potrzebne każdemu wizażyście, który rozpoczyna swoją przygodę z makijażem. 

OPINIE

Co klienci sądzą na mój temat?